המחקרים

תחילה בואו נבין טוב יותר את הגורמים להזדקנות העור.

קולגן הוא אחד מהפרוטאינים החשובים ביותר בגופנו. הוא מהווה כ-30% מכלל החלבונים בגוף, כ-80% מהחלבונים בעור.
הוא נמצא בעיקר ברקמות החיבור ואחראי על הענקת המבנה היציב לעורנו.

גורמים חיצוניים המשפיעים על הזדקנות העור:

סימני הגיל הם תוצאה של ירידה ברמות הקולגן בשכבת הדרמיס בעור – אזור שמעט מאוד מוצרי קוסמטיקה חיצוניים יכולים באמת להגיע אליו ולהיות אפקטיביים. לכן נדרש מענה מבפנים.

תרכובת הפטנט הנמצאת במוצרי סדרת הקולגן של ™WELLOVING בנויה מהרכב פפטידים של קולגן מגרמניה, המיוצרים בתהליך הידרולציה בטכניקה ייחודית בעולם, המעניקה להם יתרון ואופטימיזציה לשיפור מראה העור.

פפטידים פועלים לייצור גבוה יותר של קולגן שמטרתו לשכלף את הקולגן האבוד עקב הזדקנות העור והתנאים הסביבתיים הפוגעים בעור שלנו על בסיס יום-יומי בחיי השגרה.

מחקר 1 – הגברת גמישות העור

בהשתתפות 69 נשים בגילאי 35 עד 55 שנים גילה כי תרכובת הפטנט שבמוצרי ™WELLOVING מובילה לגמישות עור גבוהה – משמעותית - עד 15% - בהשוואה לטיפול בפלסבו.
האפקט הזה נמדד ואובחן לאחר 4 שבועות בלבד של טיפול ונמשך גם במשך 8 שבועות של מתן התרכובת דרך הפה.

4 שבועות אחרי הצריכה האחרונה של המוצר, ראו והעידו על רמות גמישות עור גבוהות יותר מאשר בקבוצה שטופלה בפלסבו.

מחקר 2 – הפחתת הקמטים סביב אזור העיניים

במחקר זה לקחו חלק 114 נשים בגילאי 45 ו 65 שנים ומטרתו הייתה לבחון האם לקיחת תרכובת הפטנט במוצרי ™WELLOVING מפחיתה באופן ניכר ומשמעותי את הקמטים סביב אזור העיניים והאם יש בה השפעה פרו-קולגן לשיפורו בעור. כל זאת במתן כתוסף דרך הפה, בשימוש יום-יומי, במנה מדויקת של 2.5 גרם.

מחקר מבוקר-פלצבו, בו נבחנה היעילות של פפטיד הקולגן הביו-אקטיבי הנמצא במוצרי וולאבינג על היווצרות קמטים בעין וגירוי פרוקולגן I, אלסטין וביוסינתזה של פיברילין בעור הוערכה. מאה וארבע עשרה נשים בגילאי 45-65 חולקו באקראי לקבל 2.5 גרם של הרכיב או פלצבו, פעם ביום במשך 8 שבועות, כאשר 57 נבדקים מוקצים לכל קבוצת טיפול.

קמטים בעור נמדדו באופן אובייקטיבי בכל הנבדקים, לפני התחלת הטיפול, לאחר 4 ו-8 שבועות וכן 4 שבועות לאחר הצריכה האחרונה (שלב רגרסיה של 4 שבועות). בנוסף הוקמה תת-קבוצה לניתוח ביופסיות שלפוחיות עור ב​​שאיבה בכדי לבחון את השינויים בפרו-קולגן, באלסטין ובפיברילין בתחילת הטיפולT0 ולאחר 4 ו-8 שבועות של צריכה.

בליעת הרכיב הספציפי אשר נמצא במוצרי וולאבינג במינון הנבחן (2.5 גרם פר מנה יומית) ובמחקר זה, קידם באופן מובהק את הפחתת נפח קמטים בעין (p < 0.0 בהשוואה לקבוצת הפלצבו לאחר 4 ו-8 שבועות של בליעה. יתרה מכך נצפתה השפעה חיובית לאורך זמן 4 שבועות לאחר מתן הרכיב בפעם האחרונה (p < 0.05).

בנוסף, לאחר 8 שבועות של צריכה אובחנה עליה גבוהה באופן סטטיסטי מובהק בנוכחות הפרוקולגן מסוג I (65%) ואלסטין (18%) במתנדבים שטופלו ברכיב הפטנט בהשוואה למתנדבים אשר טופלו בפלסבו. עבור פיברילין, אובחנה עלייה של 6% בהשוואה לפלסבו, אך השפעה זו לא הצליחה להגיע לרמת הסטטיסטיות שרלוונטיות לציון במחקר.

*הצבעים מייצגים את עוצמת התגובה האקוסטית מהעור, ובכך את צפיפות העור, בעיקר קולגן. צבע כהה/ירוק מעיד על עוצמה נמוכה, צבע צהוב/בהיר מעיד על עוצמה גבוהה.
** פלסבו = גוון אדוםתרכובת הפטנט במוצרי ™WELLOVING = גוון צהבהב ביום ההתחלה (BASELINE) לעומת אחר 6 חודשים.

collagen in skin
skin elasticity
periorvital wrinkles
elastin in skin
מחקר 3 – מבנה פני העור משופר וירידה בצלוליט

כ-85% מאוכלוסיית הנשים הבוגרות בעולם ואף מאוכלוסיות הגברים מושפעות ומושפעים על ידי צלוליט (מראה קליפת התפוז של העור). צלוליט הוא סוגיית יופי ואינו מחלה. צלוליט נגרם בעיקר בפגישה במרכיבי המטריקס העורי, בשילוב עם עודף שומן תת עורי המייצרים בליטה לדרמיס כמו גם עודף של נוזל בין-סיסטלי.

לתרכובת הפטנט במוצרי ™WELLOVING יש השפעות מועילות על המטריצה החוץ-תאית של העור ועל כן היא יכולה לעזור להפחית צלוליטיס.בניגוד לתוספי הצלוליט הנוכחיים המטפלים בעיקר בהיבטים של עודף שומן או מיקרו-סירקולציה/ניקוז, תרכובת הפטנט אשר במוצרי ™WELLOVING מגרה ישירות את היווצרות המטריצה החוץ-תאית בעור.

מחקר עיוור, כפול ואקראי, מבוקר אל מול פלצבו עם 105 נשים בגילאי 25 עד 50 שנים מראה כי צריכה של 2.5 גרם מתרכובת הפטנט אשר במוצרי ™WELLOVING דרך הפה, מפחיתה משמעותית את ציון הצלוליט.ההשפעה נמדדה לאחר 3 ו-6 חודשים.

לתרכובת הפטנט ישנה השפעה מועילה על המטריצה החוץ-תאית של העור ועל שחזור המבנה התקין של הדרמיס והרקמה התת עורית.תוספת תרכובת הפטנט אשר במוצרי ™WELLOVING גם הפחיתה את מראהו הגלי של העור, עם תוצאות ראשונות הנראות לעין כבר אחר 3 חודשים, אך בולטות יותר לאחר 6 חודשים.

במינון יומי של 2.5 גרם – לנשים עם BMI מתחת ל-25 הייתה הפחתה משמעותית וניכרת במראה הצלוליט.כחלק מהמחקר, שינויים בצפיפות העור נחקרו. שתי סריקות האולטרסאונד מציגות זו לצד זו את העורשל המשתתפות בקבוצת הפלצבו בהשוואה לעור של המשתתפות הצורכות את תרכובת הפטנט. העלייה באלסטין ובקולגן ברורה לעין.

*הצבעים מייצגים את עוצמת התגובה האקוסטית מהעור, ובכך את צפיפות העור, בעיקר קולגן. צבע כהה/ירוק מעיד על עוצמה נמוכה, צבע צהוב/בהיר מעיד על עוצמה גבוהה.
** פלסבו = גוון אדום תרכובת הפטנט במוצרי ™WELLOVING = גוון צהבהב ביום ההתחלה (BASELINE) לעומת אחר 6 חודשים.

מחקר 4 – קידום צמיחה ובריאות הציפורניים

עבור רבים מאתנו ציפורניים מטופחות הן דבר בלתי נפרד חלק ממראה אטרקטיבי ואסתטי, אך רבים מאתנו סובלים מציפורניים סדוקות או מחוספסות כמו גם מקילוף בעור סביב הציפורניים. תרכובת הפטנט אשר שולבה במוצרי ™WELLOVING יכולה לסייע בשיפור הצמיחה והבריאות של הציפורניים.

ההשפעות החיוביות השונות של התרכובת נבחנו במחקר המראה ירידה חיספוס והסדקים בציפורניים כבר לאחר 2 חודשי טיפול, שעשוי להמשיך בירידה של 42% לאחר 6 חודשים. בהשוואה לקבוצת הביקורת נבחן ונמצא שמהירות צמיחת הציפורניים עלתה. תרכובת הפטנט לשיפור בצמיחת הציפורניים לאחר 3 חודשי טיפול.

יחד עם זאת, יש שיפור ניכר בקילוף הציפורניים ואי-הסדירות בקצה הציפורן אשר ירדה בבירור.
80% מהנבדקים היו מרוצים לחלוטין מתוצאות תרכובת הפטנט
75% העידו שהציפורניים שלהם התארכו
71% העידו שהציפורניים שלהם צמחו מהר יותר

לסיכום

תרכובת הפטנט אשר שילבנו במוצרי סדרת הקולגן של WELLOVING מובילה מהפכה בשוק ההולך וגדל של תוספי התזונה אשר נולדו מתוך המחשבה והייעוד לשיפור מבפנים החוצה.

וולאבינג חסידה של תוצאות היופי מבפנים ומעניקה מענה הוליסטי ואת ההזדמנות לשפר את הטיפול שלך בעצמך, בלי מאמץ ובלי מטלות נוספות ולעשות משהו טוב עבור עצמך.