מחקר 3

כ-85% מאוכלוסיית הנשים הבוגרות בעולם ואף מאוכלוסיות הגברים מושפעות ומושפעים
על ידי צלוליט (מראה קליפת התפוז של העור). צלוליט הוא סוגיית יופי ואינו מחלה, אך אנשים רבים סובלים ממנו כשהוא נתפס כפגם ביופי. צלוליט נגרם בעיקר בפגישה במרכיבי המטריקס העורי, בשילוב עם עודף שומן תת עורי המייצרים בליטה לדרמיס כמו גם עודף של נוזל בין-סיסטלי.

לתרכובת הפטנט במוצרי WELLOVING יש השפעות מועילות על המטריצה החוץ-תאית של העור ועל כן היא יכולה לעזור להפחית צלוליטיס.
בניגוד לתוספי הצלוליט הנוכחיים המטפלים בעיקר בהיבטים של עודף שומן או מיקרו-סירקולציה/ניקוז, תרכובת הפטנט אשר במוצרי WELLOVING מגרה ישירות את היווצרות המטריצה החוץ-תאית בעור.

מחקר עיוור, כפול ואקראי, מבוקר אל מול פלצבו עם 105 נשים בגילאי 25 עד 50 שנים מראה כי צריכה של 2.5 גרם מתרכובת הפטנט אשר במוצרי WELLOVING דרך הפה, מפחיתה משמעותית את ציון הצלוליט.
ההשפעה נמדדה לאחר 3 ו-6 חודשים.
לתרכובת הפטנט ישנה השפעה מועילה על המטריצה החוץ-תאית של העור ועל שחזור המבנה התקין של הדרמיס והרקמה התת עורית.
תוספת תרכובת הפטנט אשר במוצרי WELLOVING גם הפחיתה את מראהו הגלי של העור, עם תוצאות ראשונות הנראות לעין כבר אחר 3 חודשים, אך בולטות יותר לאחר 6 חודשים.
במינון יומי של 2.5 גרם – לנשים עם BMI מתחת ל-25 הייתה הפחתה משמעותית וניכרת במראה הצלוליט.

כחלק מהמחקר, שינויים בצפיפות העור נחקרו. שתי סריקות האולטרסאונד מציגות זו לצד זו את העור של המשתתפות בקבוצת הפלצבו בהשוואה לעור של המשתתפות הצורכות את תרכובת הפטנט. העלייה באלסטין ובקולגן ברורה לעין.

פלסבו - 6 חודשים תרכובת הפטנט - 6 חודשים

 *הצבעים מייצגים את עוצמת התגובה האקוסטית מהעור, ובכך את צפיפות העור, בעיקר קולגן. צבע כהה/ירוק מעיד על עוצמה נמוכה, צבע צהוב/בהיר  מעיד על עוצמה גבוהה.