מחקרים - הקדמה

אנחנו בוולאבינג עושים כל שביכולתנו ומשקיעים רבות באיתור חומרי גלם איכותיים, חדשניים במינונים, באפליקציה ובאפקטיביות ופיתוח פורמולות פורצות דרך עבורך.

תרכובת הפטנט הנמצאת במוצרי סדרת הקולגן של WELLOVING בנויה מהרכב של פפטידים ספציפיים שונים הנגזרים מתהליך ייצור מבוקר מאוד של קולגן אשר נקבע על ידי תנאי הידרוליזה. (מכונה גם תהליך הידרוליטי) היא תגובה או תהליך בו מולקולה נחלקת כשהיא מגיבה עם מולקולת מים.

הם מותאמים לפונקציונליות פיזיולוגית ספציפית – לטיפול ממוקד בעור. הפפטידים פועלים ע"י גירוי של סוגי התאים האנושיים המעורבים בקולגן ביוסינתזה (בתהליך הטבעי בגוף של ייצור והתחדשות קולגן).
תכונות העור מושפעות מגורמים אנדוגניים (תהליכים שנוצרים או מתפתחים מתוך הגוף עצמו) ומגורמים סביבתיים כולל הזדקנות, קרינה אולטרה סגולה, הורמונים ותזונה. 
קולגן הוא המרכיב המבני העיקרי של העור, הכולל כ-80% ממשקלו היבש. מגיל 25 והילך, כמות הקולגן הקיים בעור פוחתת וככל שגילנו מתקדם, ייצור הקולגן החדש פוחת גם הוא.

היתרון הגדול שבצריכת הקולגן הייחודי שלנו דרך הפה במשקה טמון בטיפוח העור מבפנים.

אז מה המנגנון?
הפפטידים הספציפיים מזוהים על ידי תאי הפיברובלסט בשכבת הדרמיס הפנימית של העור כשברים של קולגן (כתוצאה מתהליכי פירוק), ומגורים כדי להגביר את חילוף החומרים של הקולגן ולאזן את פירוק הקולגן המדומה בדרמיס.
הפפטידים פועלים לייצור גבוה יותר של קולגן בשכבת הדרמיס שמטרתו לשכלף את הקולגן האבוד עקב הזדקנות העור והתנאים הסביבתיים הפוגעים בעור שלנו על בסיס יום-יומי בחיי השגרה.

לעיל 4 מחקרים שונים אשר בוצעו עבור פפטידי הקולגן אשר במוצרי וולאבינג לבחינת השפעתם ויעילותם.