לא על הבוטוקס לבדו

טיפול בעור שלך הוא מסע לכל החיים. מהשגרה היום-יומית שלכם להגנה מהשמש, שתיית תוספי-יופי ועד הזרקות, זה הרבה יותר ממה שאתם שמים על הפנים שלכם כל יום. ההזדקנות היא בלתי נמנעת, ואיתה יתרחשו שינויים בעור. בטח, קווים עדינים וקמטים ייווצרו - אלה ברורים למראה העין, אבל אני מדברת גם על אובדן מים, היפרפיגמנטציה, אובדן נפח, מרקם ורפיון – לישר קמט זה נחמד מאוד, אבל זה רחוק מלתת את המענה ההוליסטי (המלא).

טיפול בעור שלכם עכשיו, בין אם אתם בני 25, 45 או 65, הוא טיפול מונע. ומה שתעשו עכשיו ישפיע בצורה קריטית על מה שתצטרכו לעשות (באם תבחרו בכך), בסופו של דבר עם המזרקים בעוד 10 עד 15 שנים.

אם הייתם יכולים להפחית את הסבירות שלכם לקמטים עמוקים ככל שאתם מתבגרים, ובכך לחסוך כסף (כאב ואי-נוחות, כמו גם תלות) בטווח הארוך על ידי צורך בפחות זריקות, האם הייתם עושים זאת?

מה אם אומר לכם שזה אפשרי לחלוטין, על ידי שמירה על שגרת טיפוח טובה ומריחת קרם הגנה 365 ימים בשנה למשך 30+ השנים הבאות. אבל לא רק... נדרשת גם הצמדות לפרוטוקול טיפול יומי, שמעניקה קוסמטיקאית מדופלמת, של ניקוי העור, הזנתו ושיפור לחותו, (כן, כן, תפנימו שההשקעה שלכם בעצמכם בסופו של דבר משתלמת ומחזקת את ההרגשה שלכם מבפנים ומבחוץ ולכן שווה לבדוק ולחפש קוסמטיקאית מקצועית ביותר ולתת לה לאבחן את העור והצורך המיידי ולרכוש את המוצרים שישנו לטובה את מראה העור שלכם).

תוסיפו לכך גם שתיית קולגן וויטמינים שנבדקו מחקרית לתוצאות והוכיחו יעילותם בהורדת אחוזים גבוהים מקמטים והקפיצו את אחוז הקולגן בעור, למראה עור חלק יותר וחיוני.

הללו הם הבסיס ההכרחי למראה עור טוב ובריא – גם ובעיקר לכל מי שנהנה מהזרקות.

מי שמשקיעים אלפי שקלים במזרק, צריכים אחת ולתמיד להבין שאם לא תמיכה ראויה ותחזוק העור ביום-יום, המצב בעור רק יחמיר וידרשו יותר מזרקים, לעיתים קרובות יותר, עד שלא נוכל בלעדיהם בכלל.

כן, בוטוקס מרפה את השרירים בפנים, מה שגורם לקמטים להיטשטש ולהעלם לזמן-מה, אבל תחשבו על זה רגע, אם תקפידו לטפח את העור שלכם כל יום, כל השנה, ולחזק את העור באמצעות מוצרי טיפוח ותוסף-יופי פעיל, כך תוכלו להרוויח יותר, כיוון שככל שיש לכם פחות קמטים, כך תצטרכו פחות בוטוקס להזריק. מעגל שכזה...